Fotografia produktowa - Kraków

Każdy właściciel sklepu internetowego czy sprzedawca na portalu aukcyjnym wie, że klienci kupują oczami. Dlatego warto zainwestować w dobre fotografie, a ich wykonanie powierzyć profesjonaliście. Dobra fotografia potrafi przekazać więcej informacji niż najbardziej szczegółowy opis, dlatego zdecydowana większość klientów decyzję o zakupie jakiegoś produktu podejmuje na podstawie zamieszczonych zdjęć.
Zapraszam do skorzystania z mojej oferty:
Oferuję wykonanie dla Państwa zdjęć: odzieży, obuwia, galanterii, biżuterii, produktów spożywczych, drobnego agd i rtv, akcesoriów samochodowych i elektronicznych,  kosmetyków, leków i suplementów diety i innych 1001 drobiazgów. Mogą być to zdjęcia na białym tle typu packshot, duch, flatlay lub stylizowane aranżacje kreatywne.

Przykładowy cennik

Zdjęcie na białym tle (packshot) 10 -15zł

Cechy produktu: długość do 25cm, prosty kształt, matowa powierzchnia.

 

W przypadku produktów powyżej 25cm o bardziej złożonej formie, błyszczących, odbijających światło (szkło, metal, itp) cenę ustalam indywidualnie (15-25zł)

 

Produkty luksusowe, biżuteria, zegarki, produkty i aranżacje wymagające zwiększonej głębi ostrości, skomplikowanej i czasochłonnej obróbki (30-50zł)

Gwarantuję najlepszy stosunek jakości do ceny.

Realizuję zamówienia już od 50zł. Przy większych zleceniach możliwy rabat.

 

Podane w cenniku kwoty są orientacyjne i przedstawiają w jakim przedziale cenowym pracuję. Na końcową wycenę sesji mają wpływ również inne czynniki:

 

 • Wielkość produktu. We własnym studio fotografuję produkty do 100cm. Zdjęcia ciężkich produktów i o większych gabarytach wykonuję na miejscu u Klienta.

 • Wstępne przygotowanie produktu (czyszczenie, odkurzanie, prasowanie)

 • Rozdzielczość i format zdjęć. Proces postprodukcji i retusz zdjęć w niewielkiej rozdzielczości wiąże się z podstawową obróbką, natomiast w pełnej rozdzielczości (6000x4000px) wymaga bardziej precyzyjnej i czasochłonnej obróbki.

 • Ilość produktów znajdujące się w jednym kadrze, ilość finalnych zdjęć i ujęć danego produktu w jednej sesji.

Cenę ustalam po kontakcie mailowym lub rozmowie z Klientem i zapoznaniu się z jego oczekiwaniami.
Jest możliwość wykonania darmowego zdjęcia próbnego, a po jego akceptacji następuje dalsza realizacja całego zlecenia zgodnie z umową, rozliczenie i wysłanie gotowych zdjęć
 
W celu wyceny kosztu sesji zdjęciowej i złożenia zamówienia, proszę w mailu o podanie informacji o rodzaju produktów i Państwa oczekiwania co do wyglądu zdjęć:
 • jakie produkty mają być sfotografowane. Wymiary, waga, cechy i struktura produktów
 • jakiego rodzaju mają być to zdjęcia. Packshoty na białym tle, inny kolor lub bez tła, z odbiciem lub cieniem, stylizowane aranżacje, lifestylowe, inne.
 • jaka będzie ogólna ilość zdjęć, ujęć produktów w jednej sesji
 • pod jakim kątem, z jakiej perspektywy mają być sfotografowane produkty
 • jeżeli macie Państwo poglądowe zdjęcia podobnych produktów, które wam się podobają, proszę o ich przysłanie. Na podstawie takich zdjęć najlepiej zrozumiem Państwa oczekiwania
 • gdzie będą publikowane zdjęcia sklep internetowy, portale aukcyjne, media społecznościowe, wykorzystane do druku
 • orientacyjny termin realizacji sesji fotograficznej i gdzie ma być ona wykonana (moje studio/Klient)

Pozostałe informacje:

 • Każde zdjęcie bez względu na wielkość poddawane jest obróbce komputerowej.
 • Istnieje możliwość wykonania sesji zdjęciowej u Klienta na terenie Krakowa i województwa małopolskiego (także w weekendy)
 • Termin realizacji zlecenia uzależniony jest od ilości zdjęć i zaawansowania obróbki, ale zazwyczaj mieści się w granicach 2-7 dni.
 • Rozliczam się na podstawie umowy o dzieło. Na zdjęcia typu packshot zawieram umowę wraz z przeniesieniem praw autorskich na Klienta. Natomiast na zdjęcia stylizowne, aranżowane i inne udzielam odpowiedniej licencji.

 

Jeżeli w mojej ofercie nie znaleźliście Państwo odpowiedzi na swoje pytania lub macie inne wątpliwości to zapraszam do kontaktu telefonicznego, mailowego lub przez formularz kontaktowy. Na wszystkie pytania odpowiem niezwłocznie.

Wszystkie dane kontaktowe znajdują się w zakładce KONTAKT

Powered by: cdx.pl